Windows 8 Tema – Nature Themepack

Masaüstü
Windows 8 Tema – Nature Themepack

Microsoft yeni jenerasyon işletim sistemi olan Windows 8 için geliştiriciler için olan sürümü duyurmuştu. Windows 8’in önceki geliştirici önizleme versiyonu windows 8 masaüstünü özelleştirme anlamında daha az seçenek sunuyor. 29 Şubat 2012 tarihinde Windows 8 Beta sürümüyle muhtemelen Windows 8 masaüstü üzerinde daha fazla söz sahibi olacağımız fazla sayıda seçenek ile karşılaşabiliriz.

Eğer Windows 8 geliştirici sürümü yüklediyseniz ve denemek için kullanıyorsanız, Windows 8 için oluşturulmuş bir temayı denemek isteyebilirsiniz. Windows 8 temaları aynı Windows 7 temaları gibi şık görünüme sahip olup Windows 8 masaüstüne derinlik katan öğelerdir.

Windows 8 Nature Teması 4 adet HD ve 2 adet geniş ekran için tasarlanmış duvar kağıtlarını içermektedir. Windows 8 Nature teması Windows Aero rengini otomatik olarak belirlemenizi sağlar. Windows Aero rengi bilindiği üzere Windows 8 masaüstü duvar rengine göre özellikleri de otomatik olarak Windows Aero renk belirlemenize olanak sağlar, bu da duvar kağıdı rengine göre değişmesi anlamına geliyor.

Windows 8 Nature Themepack

comments powered by Disqus