Windows için Android USB Driver İndirme Linkleri

Masaüstü
Windows için Android USB Driver İndirme Linkleri

Akıllı telefon üreticilerinin bugün en çok tercih ettiği mobil işletim sistemi kuşkusuz oldukça popüler olan Android işletim sistemidir. Eğer bir Android telefonunuz varsa, cihazınızı aldığınız ilk gün birçok sebepten ötürü Windows bilgisayarınıza USB kablo ile bağlamak isteyeceksiniz.

Örneğin mp3 müziklerinizi, ya da avi videolarınızı Windows bilgisayarınızdan Android telefonunuza transfer etmek, ya da birçok fotoğrafınızı Android telefonunuzun depolama alanına taşımak isteyebilirsiniz. Bu durumda Android telefonunuzu ilk kez Windows bilgisayarınıza bağladığınızda, Windows için Android driverlara ihtiyaç duyacaksınız. Öncelikle Android USB hata ayıklama modunda telefonunuzu bağlamak istediğinizde, sürücüleri yüklemeniz gereklidir.

Windows PC için yeni donanım bağlandı bilgisi okunduğunda bunun için driver olup olmadığını kontrol etmek isteyecektir. Android tarafında geliştirme ve hata ayıklama için gerekli Android driverlar olsa da her üretici firma kendine ait Android USB driver geliştirmektedir. Bu yüzden standart Android USB sürücülerden farklı olabilmektedir.

android-USB-driver

Eğer Android telefonunuzu garantili bir şekilde aldıysanız bazen yanında üretici firmanın yazılım yükleme cdsi çıkmaktadır. Bu cd içerisinde bu sürücüleri bulabilirsiniz. Ancak eğer kullandığınız Android telefonun böyle bir cdsi yoksa ve Windows bilgisayarlara bağlamak için Android USB driverlara ihtiyacınız varsa o zaman aşağıda belirli üretici firmaların Windows için Android USB Driver indirme linkleri oldukça işinize yarayacaktır.

Windows için Android USB Driver İndirme Linkleri

comments powered by Disqus