Windows için Facebook Messenger Sohbet Programı

Sosyal
Windows için Facebook Messenger Sohbet Programı

Facebook Messenger Windows 7 için kullanılabilir. Facebook, sohbet uygulaması olan Facebook Messenger’ı daha fazla özellik ve geliştirme ekleyerek Windows için duyurdu. Facebook zaman tüneli özelliği ile birlikte düşünülen ama Facebook’un sohbet programı olarak Windows üzerinde çalışacak yeni bir masaüstü (sohbet) programını test ettiği haberi ortaya çıkınca, Facebook resmi olarak PC sürümüne yönelik düşündüğü Windows 7 için Facebook Messenger uygulamasını duyurumuş oldu.

Facebook sohbet uygulaması olan Facebook Messenger daha önce iPhone, Blackberry ve Android bulunan akıllı telefonlarda kullanılabiliyordu. Böylelikle uygulama Windows ortamına taşınmış oldu.

Facebook sohbet yani Facebook Messenger, Windows ortamında size Facebook profilinizde bulunan arkadaşlarınızla sobet etme imkanını kolayca sağlıyor. Facebook hesabınız ile beğendiğiniz haber kanalları ve bu beğenilerden yapılan duyurulara hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve gerekirse aynı şekilde geri dönüş yapmanızı sağlıyor. Facebook Messenger programının üst kısmında yeni arkadaşlık isteklerini görüp yanıtlayabiliyorsunuz.

Windows için Facebook Messenger programını bilgisayarınıza kurduktan sonra www.facebook.com adresinden kullanıcı adı ve şifrenizle tarayıcı girişi yaptıktan sonra facebook hesabınızla senkronizasyon işlemi başlamış oluyor. Facebook messenger programı facebook hesabınızla bir kez doğrulandıktan sonra tarayıcı girişi yapmasanız bile Facebook messenger üzerinden sohbet yapabiliyorsunuz. Facebook’tan çıkış yaptığınızda uygulamadan da çıkış yapmış oluyorsunuz.

Facebook Messenger İndirme Linki

comments powered by Disqus