WordPress 2.8.1 Duyuruldu

Teknoloji

WordPress 2.8.1 duyuruldu. WordPress 2.8 Baker{.broken_link} olarak ilk duyurusu yapıldıktan sonra oluşan hatalar ve güvenlik güncellemelerini içeren wordpress 2.8.1 sürüm duyuruldu.

WordPress 2.8 şu an için indirilebilir durumda gözüküyor. WordPress altyapısı ile oluşturduğunuz günlüklerinizin yönetim panelinde wordpress 2.8.1 sürüme yükseltebileceğinize dair güncelleme uyarısını görmeye başlamışsınızdır. WordPress 2.8 duyurusundan sonraki hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemelerinin yanısıra wordpress 2.8 sonrası yapılan değişikliklere buradan bakabilirsiniz.

WordPress 2.8.1

Bu arada diğer günlüklerden birinde aldığım bir güncelleme hatasının çözümünü aktarayım. Güncelleme esnasında bağlantı durdu ve ilerlemedi. Sonra hem yönetim paneli hem de günlük adresine girmek istediğimde aşağıdaki mesaj ile karşılaştım.

“Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.”

Eğer böyle bir durum yaşarsanız wordpress günlüğünüzün kurulu olduğu dizinde yani /wp-admin klasörünün bulunduğu yerde güncelleme esnasında oluşturulmuş .maintenance dosyasını silmeniz yeterli olacaktır. “çözüm linki”

comments powered by Disqus