WordPress 2.7.1 Duyuruldu

Teknoloji

WordPress 2.7.1 diye bir başlık atmıştım. WordPress 2.7 duyurulduktan sonra neredeyse 2 ay geçti ve henüz bir düzeltme sürümü duyurulmadı demiştim. Önceki WordPress sürümlerini düşündüğümüzde her ana sürümün duyurulması sonrasında hemen bir güncelleme gelirdi. Bu açıdan bana göre WordPress, 2.7 serisine başarılı bir şekilde geçmiştir.

Gerçek WordPress 2.7.1 duyurusuna gelirsek toplamda 68 tane bekleyen düzeltme yapılmış ve güncellenmiş. Biliyoruz ki artık 2.7 sürüm ve sonrasında tüm WordPress kurulumunuz bu tarz güncellemelerde içeriden komple güncellenebiliyor. WordPress 2.7.1 için güncelleme uyarısı günlüklerinizin üst kısmında çıkmaya başlamıştır. Ya da gene WordPress 2.7 yönetim panelinde “Araçlar” (Tools) kısmından “Güncelle” (Upgrade) bölümüne giderek gerekli güncellemeyi yapabilirsiniz.

Henüz WordPress 2.7’e terfi etmemiş kullanıcılar için tekrar bir not düşelim. Eğer hala WordPress 2.7 altındaki sürümlerden herhangi birini kullanıyorsanız eski usül tabir edebileceğimiz şekilde yükseltme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

comments powered by Disqus