WriteOnIt ile Eğlenceli Resimler ve Magazin Kapakları

Sosyal

Writeonit resim şablonları üzerinden eğlenceli başlıklar, sahte magazin kapakları oluşturabileceğiniz eğlenceli ve ilginç bir websitesi.

Yaratmak istediğiniz resim tipini belirleyebileceğiniz 3 farklı seçenek sunuyor. Bir tanesi Writeonit’te hazır olan resimler üzerine istediğiniz başlığı atabileceğiniz bölüm, ikincisi aynı Funphotobox ve Photofunia gibi fotoğrafınızı gönderebileceğiniz ve gene hazır şablonlar üzerinde eğlenceli sonuçlar elde edebileceğiniz bir bölüm ve üçüncü olarak sahte magazin kapağı oluşturabileceğiniz bir bölüm sunuyor. Magazin kapağı bölümünde adınızı soyadınızı ve manşet atabileceğiniz kısmı yazı ile girebiliyorsunuz.

Yeni sahte resminiz oluştuğu zaman Writeonit üzerinden oluşan resmi bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Ya da kullanmakta olduğunuz sosyal ağ üzerinden paylaşıma açabiliyorsunuz.

WriteOnIt aynı zamanda oluşan bu yeni resminizi herkesin görebileceği şekilde kendi sitesi üzerinde de sunuma açıyor. “Tabi resmi oluştururken son aşamada bu seçeneği seçtiyseniz, aksi takdirde sadece sizin kaydedebileceğiniz halka açık bir resim olmuyor” Writeonit üzerinde sunulan yeni resminiz diğer kullanıcılar tarafından en eğlenceli ve komik resim anlamında oylanıyor. Böylelikle anasayfada çıkıyorsunuz.

Writeonit Özellikleri:

  • Kolay ve hızlı bir şekilde resim oluşturma
  • Resim efekti yerine üç farklı resim montaj imkanı sunması
  • Resimlerinize metin ekleyebilmek
  • Magazin kapağı olarak kendi fotoğrafınızı birebir yerleştirebilmek
  • Sınırsız resim oluşturabilme
  • Resim gönderme boyutu max 8mb
  • Oluşturduğunuz resmi bilgisayarınıza kaydetme imkanı.
  • Oluşturduğunuz resmi günlüğünüzde ya da bilinen sosyal ağlarda paylaşabilme

Writeonit belirli özellikleriyle Funphotobox ve çok sevilen Photofunia‘nın önüne geçiyor. Ama eğer amacınız fotoğraflarınıza efekt katmak ve daha fazla sayıda şablona ulaşmaksa Photofunia kullanmanızı tavsiye ederim.

comments powered by Disqus