Yeni Anket ve Seçim Mürekkebi

Kültür Yaşam

Bildiğiniz üzere 2007 Seçimleri sona erdikten sonra, uzunca bir süredir devam ettirdiğimiz Mürekkep.Org Seçim Anketi’ni 22 Temmuz akşamı itibariyle sona erdirdik. İlgili başlıktan sonuçlarını ve konu hakkındaki yorumlarımızı takip edebilirsiniz. Aynı gün itibariyle 01 Eylül’e kadar sürecek yeni bir anketi sizlerin oylamasına sunmuş bulunuyoruz.

İzlemekten En Keyif Aldığınız Dizi Hangisi?

Yaklaşık bir ay kadar sürecek bu anketin içeriğinden bahsetmeye sanıyorum çok fazla gerek yok. Amaç hem sevdiğimiz dizileri minik bir yarış içerisinde hatırlamak hem de yeni sezonları başlamadan önce ilginin hangi diziye eğilimli olduğuna bakmak. Son 4 gün içerisinde 44 arkadaşımız ankete oy kullanmış. Şu an için Lost önde gidiyor. İkinci sırada ise Heroes var. Şu ana kadar gözüken o ki bu vesileyle geçtiğimiz sezon çok fazla aynı teraziye çıkarılan Lost ve Heroes kapışması burada da yaşanacak. Maalesef herkesin bir oy hakkı var. Anket ile ilgili oluşturduğumuz liste 11 diziyi içeriyor. Listede olması gerektiğini düşündüğünüz ve bizim atladığımıza inandığınız bir dizi varsa ekleyebiliriz. Görüşlerinizi bekliyoruz.

Son olarak ismi Mürekkep.Org olan bir sitenin, seçimlerde oyunuzu kullanırken işaret parmağınıza damlatılan mürekkebin nasıl çıkarılacağından bahsetmesi gerekirdi. :) Gecikme için tüm okuyucularımızdan özür diliyoruz. Aseton, çamaşır suyu gibi kimyasal maddeler içeren çözümler yerine domates suyuyla iyice ovarak çıkarabilirsiniz.

comments powered by Disqus