Yerli iPhone Oyunu “I’m Jack”

Mobil
Yerli iPhone Oyunu “I’m Jack”

Bilgisayar oyunlarıyla aranız nasıl? Eğer bilgisayar oyunlarını seviyor ve takip ediyorsanız Crytek tarafından Crysis piyasaya sunulduğunda içten içe bir gururla oyunu benimsemiş ve daha sıkı bir oyuncu olmuşsunuzdur eminim. Ülkemizin başarılı beyinlerinin ürettiği bu tip oyunlar gün geçtikçe daha da çoğalıyor. Şimdi bu örneklerden bir başkası karşımızda. Türk yazılım firması UGR Teknoloji tarafından geliştirilen iOS oyunu “I’m Jack” App Store listelerindeki yerini gitgide daha da sabitleyen başarılı bir oyun.

Adından da anlaşılabileceği üzere I’m Jack, Jack adındaki karakterimizin etrafında dönüyor. İki boyutlu bir koşu oyunu olan oyunda amaç Jack’in bir elması ele geçirmesinin ardından peşine düşen korkutucu güçlerden kaçmasını sağlamak. Bu sırada da tabi ki ekstra görevleri yerine getirmek için altın toplamak. Toplanan altınlar yeni karakterler açmak, karakterlerin özelliklerini arttırmak ya da bölüm geçmek için kullanılabiliyor. Toplamda 4 bölüm ve 145 farklı görev içeren oyun eminiz ki sizi etkisine alacak. Oyunda Jack’in arkadaşları Jessica ve Sam karakterleriyle de oynayabiliyorsunuz.

game_interface

game_c4      game_c3game_c2       game_c1

I’m Jack iPhone oyunu içinde en başarılı özelliklerden biri her bölümde müziklerin değişmesi. Özellikle deli gibi sardığınız bir oyunu oynarken sürekli aynı müzikleri duymak bir süre sonra beyninizi felce uğratabiliyor. I’m Jack size bu sıkıntıdan kurtulma imkanı sunuyor. Yazının başında yerli bir oyun olmasından bahsetmiştik. İnanın I’m Jack yerli ya da yabancı hiç fark etmez, gerçekten başarılı bir iPhone oyunu. İndirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

I’m Jack İndir{.broken_link}

comments powered by Disqus