Yılbaşı için Online Fotoğraf Efektleri

Sosyal
Yılbaşı için Online Fotoğraf Efektleri

Yeni yıl yaklaşıyor. Yılbaşını belki evinizde geçireceksiniz belki dışarıda bir etkinliğe katılacaksınız. Hangisi olursa olsun herkes yeni yılı sevdikleriyle karşılamak ister diyerek, Yılbaşı öncesi sevdiklerinize yönelik online fotoğraf düzenlemeleri ile onlara güzel bir sürpriz hazırlayabileceğinizi hatırlatırız.

Her gün yeni bir efekt sloganıyla Türkçe olarak hizmet veren Picjoke, daha önce fotoğraf efekti verebileceğiniz online fotoğraf düzenleme siteleri arasında yer almayan bir fotoğraf efekt sitesi. Picjoke içerisinde fotoğrafınızı montajlayabileceğiniz efekt verebileceğiniz çok sayıda görsel bulunuyor. Bunların arasında yeni yıla ilişkin olanları arkadaşlarınıza sürprizler hazırlamak için kullanabilirsiniz.

Bir diğer yeni yıl fotoğraf çerçeveleri bulabileceğiniz site ise Photofunny. Photofunny içerisinde hazır fotoğraf çerçeveleri ve efektler üzerinden fotoğraf yükleyerek online fotoğraf düzenleme yapabiliyorsunuz.
[ad code=2 align=right inline=1]
Bunun yanısıra Türkçeleştirmesi murekkep tarafından yapılmış olan popüler fotoğraf efekt sitesi Photofunia üzerinde yılbaşı öncesi yeni eklemeler olmuş. Yılbaşı şapkası üzerine fotoğraf yükleyebilir ya da noel baba istediğiniz fotoğrafı tutacak şekilde online fotoğraf düzenleyebilirsiniz.

Yılbaşı için Fotoğraf Efektleri Yapmak

Yılbaşı için fotoğraf efektleri yapmak için imagechef üzerinde bulunan noel süslemeleri, noel şöminesi ve foto süslemesi gibi örnekler dışında farklı efektleri keşfedebilirsiniz.

Online fotoğraf düzenleme ve fotoğraf efekti uygulamak için fazla sayıda fotoğraf efekt sitesini daha önce tanıtmıştık. En iyi 5 fotoğraf efekt sitesi{.broken_link} içerisindeki diğer fotoğraf efekt siteleri olan Funphotobox, Loonapix, Photo505, Photoxtr adreslerini inceleyebilirsiniz.

Yeni yılın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dileriz.

comments powered by Disqus