Youtube Video İndirme Programı

Google Masaüstü

Youtube video paylaşım sitesinde hergün binlerce yeni video kullanıcıların ilgisini çekiyor. Youtube üzerinde paylaşılan videoları kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Youtube üzerine yüklenmiş video dosyalarını web üzerinden izlemek dışında, video dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Youtube video indirme işlemi için basit bir program yapılmış. Ücretsiz olan youtube video indirme programı YoutubeFisher sayesinde youtube videolarını HD kalitesinde indirebiliyorsunuz. Basit ve küçük bir program olan youtubefisher ekranına sadece youtube video linkini (tarayıcınızın adres kısmındaki linki) yapıştırmanız ve “download” butonuna basmanız yeterli.

Youtube Video İndirme

Youtube video indirme işlemine hemen başlayan program, sizin belirlediğiniz dizine video dosyasını indiriyor. YoutubeFisher ile youtube videolarını indirmek için kaydetme ekranında size videoyu hangi formatta indirmek istediğinizi soruyor.

Youtubefisher programının video dönüştürücü özelliği olmadığı için youtube video kaydetme formatlarını belirleyerek youtube videosunu istediğiniz video formatında indirebiliyorsunuz.

HD 720p (*.mp4), HQ Flash Video (*.flv), LQ Flash Video AAC (*.flv), Standart Yotube Quality (*.mp4)

YoutubeFisher programı .net framework 2.0 üstünün yüklü olmasını istiyor ve işletim sistemi olarak Windows 2000/XP/Vista ve Windows 7 üzerinde çalışabiliyor.

comments powered by Disqus